WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI

Zmieniamy się dla PaństwaWYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI RABAT - 50%


W związku ze zmianą ekspozycji mamy dla Państwa niepowtarzalną okazję zakupu mebli kuchennych Atlas z ekspozycji w wyjątkowo okazyjnej cenie.

OLIWIA

Pierwszą propozycją to kuchnia w modelu Oliwia biały akryl w połysku, w której zastosowano najnowsze trendy projektowe jakim jest system listwowy Schüco® zamontowany w konstrukcji korpusu. Schowane profile Schüco® gwarantują, że każdą szafkę otworzymy z łatwością a utrzymanie ich w czystości okaże się proste jak nigdy wcześniej. Kuchnia w systemie listwowym jest rozwiązaniem nowoczesnym, której dodatkowych walorów estetycznych jak i praktycznych nadaje blat Dekton w wybarwieniu „Opera”. Blat Dekton wykonany jest z najtwardszego materiału oferowanego obecnie na rynku, którego producentem jest firma Cosentino® z Hiszpanii. Fronty w modelu Oliwia wykonane są z płyty MDF pokrytej wysokiej jakości akrylem firmy Senosan® o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Ostatecznego charakteru kuchni nadają szafki wiszące z systemem otwierania Aventos HK firmy Blum. Fronty szafek wiszących i barku pokryte są okleiną laminowaną w kolorze Dąb miodowy.
Koszt mebli kuchennych Atlas z ekspozycji w modelu Oliwia wraz z blatem Dekton wynosi: 19.760,00 zł brutto. Cena kuchni po rabacie: 9.880,00 zł brutto
Istnieje również możliwość zakupu urządzeń AGD wraz z kuchnią w bardzo atrakcyjnej cenie.PATRYCJA

Drugą propozycją jest nowoczesna kuchnia ponadczasowa w modelu Patrycja lakierowana na wysoki połysk w kolorze „popiel”. Charakterystyczne dla tego modelu są uchwyty zintegrowane z frontem. Frezowany uchwyt na froncie o grubości aż 22mm w modelu Patrycja daje duży komfort podczas otwierania szafek jak również pełną gwarancję dużej wytrzymałości konstrukcyjnej tego uchwytu przy tej grubości frontu. Blaty w tej kuchni są wykonane z konglomeratu kwarcowego Silestone® w kolorze „Negro Tebas”. W blat został wbudowany zlewozmywak firmy Sileston® z konglomeratu dzięki temu rozwiązaniu zlewozmywak wraz z blatem tworzy monolityczną konstrukcję. Czarne blaty jak i czarne akcenty w postaci paneli bocznych lakierowanych na wysoki połysk tworzą spójną całość nadając kuchni nietuzinkowy charakter.
Koszt mebli kuchennych Atlas z ekspozycji w modelu Patrycja wraz z blatem Silestone® wynosi: 22.450,00 brutto. Cena kuchni po rabacie: 11.225,00 zł brutto
Istnieje również możliwość zakupu urządzeń AGD wraz z kuchnią w bardzo atrakcyjnej cenie.

Skontaktuj się z nami  • "MW"- STUDIO MEBLI KUCHENNYCH

  • ATLAS Kuchnie


  • ul. Jagiellońska 13
  • 80-371 Gdańsk
  • Godziny otwarcia:
  • Pon-Pt:     10:00 - 18:00
  • Sobota:    10:00 - 14:00
Wyślij pytanie